Huawei’in yeni kulaklıkları bu rengiyle oldukça havalı

Huawei, son global lansman etkinliğinde yeni ürünlerini tanıttı. Bu ürünler arasında MatePad 11.5″ tablet, MateBook 14, Watch Fit 3, MateBook X Pro ve Freebuds 6i kulaklık yer alıyor. Ayrıca, FreeClip kulaklıkları için yeni bir Bej renk seçeneği de duyurdular.

Huawei FreeClip kulaklıklar, ocak ayının sonlarından itibaren global piyasada Siyah ve Mor renk seçenekleriyle bulunuyordu. Yeni bej renk seçeneği, Avrupa ve İngiltere gibi birkaç pazarda satışa sunuldu ve bu bölgelerde sırasıyla 199€ ve 179,99£ olarak fiyatlandırıldı. Ancak, Huawei şu anda tüm renk seçeneklerinin fiyatını İngiltere’de 159,99£’a düşürdü ve bu indirim 11 Haziran’a kadar devam edecek.

Huawei’in yeni kulaklıkları bu rengiyle oldukça havalı

Huawei FreeClip kulaklıkların özelliklerine değinecek olursak; bu kulaklıklar, endüstrinin sol-sağ kulak ayrımı yapmayan ilk açık kulaklıkları olarak tanıtıldı ve her biri sadece 5,6 gram ağırlığında. Rahatlık Fasulyesi, Akustik Top ve C-köprüsü gibi bileşenlerden oluşan bu kulaklıklar, hem konfor hem de işlevselliği bir arada sunuyor.

Çift cihaz bağlantısı ve SBC, AAC ve L2HC gibi kodek desteği ile Android ve iOS cihazlarla uyumlu olan FreeClip kulaklıklar, IP54 su ve toz direnci sertifikasına sahip. 36 saatlik toplam pil ömrü sunan kulaklıklar, tek bir şarjla 8 saat kullanılabiliyor ve hızlı şarj ile 10 dakikada 3 saatlik dinleme süresi sağlarken, tam şarj 40 dakikada tamamlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir